Crackers & Cookies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $2.00, formerly: $2.79
SAVE $0.79
Plus tax
Prepared in Canada
Christie
Crispers Salt and Vinegar Crackers, Baked Snacks
145 g, $1.38/100g
sale: $2.00, formerly: $2.88
SAVE $0.88
Plus tax
Christie
CRISPERS, Chili Lime Crackers, Salty Snacks, Baked In Canada
145 g, $1.38/100g

sale: $2.00, formerly: $2.79
SAVE $0.79
Plus tax
Prepared in Canada
Christie
Crispers, Jalapeno Flavour Crackers, Is It a Chip or a Cracker
145 g, $1.38/100g

sale: $2.00, formerly: $2.79
SAVE $0.79
Plus tax
Prepared in Canada
Christie
CRISPERS, Smokey Bacon Crackers,Salty Snacks
145 g, $1.38/100g
sale: $3.50, formerly: $5.49
SAVE $1.99
ALFA
Croissant With Cocoa Cream Filling Family Pack
360 g, $0.97/100g






























































