Lickable Treats
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$11.49
Plus tax
Purina
Fancy Feast Savoury Purée Naturals Cat Treats Best Sellers Variety Pack 16 Count
160 g, $7.18/100g
PC Optimum Offer
$11.50
Plus tax
Purina
Fancy Feast Savoury Purée Naturals Cat Treats Seafood Favourites Variety Pack
160 g, $7.19/100g
PC Optimum Offer
$3.00
Plus tax
Temptations
CREAMY PURRRR-ÉE Cat Treats, Chicken
48 g, $6.25/100g
PC Optimum Offer
$15.00
Plus tax
Hartz
Squeeze Up Handheld Lickable Treat For Cats Variety Pack
280 g, $5.36/100g
PC Optimum Offer
$3.00
Plus tax
Temptations
CREAMY PURRRR-ÉE Cat Treats, Tuna
48 g, $6.25/100g
PC Optimum Offer
$3.00
Plus tax
Temptations
Lickable Spoons Tasty Chicken & Savoury Salmon Adult Cat Treats
40 g, $7.50/100g
PC Optimum Offer
$15.00
Plus tax
Hartz
Squeeze Up Handheld Lickable Treat For Cats Non Seafood Recipe Variety Pack
280 g, $5.36/100g
PC Optimum Offer
$3.00
Plus tax
Temptations
CREAMY PURRRR-ÉE Cat Treats, Salmon
48 g, $6.25/100g
PC Optimum Offer
$3.00
Plus tax
Temptations
Lickable Spoons Savoury Salmon & Tempting Tuna Adult Cat Treats
40 g, $7.50/100g
PC Optimum Offer
$15.00
Plus tax
Hartz
Squeeze Up Hand Held Lickable Treat made with real catnip
280 g, $5.36/100g
PC Optimum Offer
$2.79
Plus tax
BONKERS
Licky Tubes Chicken Flavoured Wet Cat Treats, 4 Pieces
48 g, $5.81/100g
PC Optimum Offer
$6.79
Plus tax
Purina
Friskies Lil' Lickables Cat Treats Tuna & Chicken Variety Pack 10 Count
141.75 g, $4.79/100g
PC Optimum Offer
$15.50
Plus tax
Hartz
Lickable Bisque Treats For Cats Pack Variety
12x40.0 g, $3.23/100g
PC Optimum Offer
Low Stock
$6.79
Plus tax
Purina
Friskies Lil' Lickables Cat Treats Tuna & Ocean Whitefish Variety Pack 10 Count
141.75 g, $4.79/100g
PC Optimum Offer
$22.00
Plus tax
Purina
Friskies Lil' Soups Cat Treats Greatest Hits Variety Pack 18 Count
612 g, $3.59/100g
PC Optimum Offer
$16.99
Plus tax
Whiskas
Treats For Cats Creamy Purrrr-Ée Value Size Variety Pack
288 g, $5.90/100g
PC Optimum Offer
$12.99
Plus tax
Purina
Friskies Lil' Lickables Cat Treats Best Sellers Variety Pack 20 Count
283.5 g, $4.58/100g
PC Optimum Offer
$15.50
Plus tax
Hartz
Gravy Lickable Gravy Treat For Cats Non Seafood Recipe Variety Pack
12x40.0 g, $3.23/100g
PC Optimum Offer
$20.00
Plus tax
Purina
Fancy Feast Savoury Purée Naturals Cat Treats Variety Pack 36 Count
360 g, $5.56/100g
PC Optimum Offer
$15.50
Plus tax
Hartz
Stew Lickable Stew Treats For Cats Non-Seafood Recipe 12 Pack Variety
12x40.0 g, $3.23/100g
PC Optimum Offer
Low Stock
$3.00
Plus tax
Whiskas
Catmilk Kitten & Cat Snack Drink Treats
200 ml, $1.50/100ml
PC Optimum Offer







































