Cat Treats
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$11.49
Plus tax
Purina
Fancy Feast Savoury Purée Naturals Cat Treats Best Sellers Variety Pack 16 Count
160 g, $7.18/100g
PC Optimum Offer
$11.50
Plus tax
Purina
Fancy Feast Savoury Purée Naturals Cat Treats Seafood Favourites Variety Pack
160 g, $7.19/100g
PC Optimum Offer

$3.00
Plus tax
Temptations
Mix-Ups Chicken, Catnip & Cheddar Flavour Adult Cat Treats
180 g, $1.67/100g
PC Optimum Offer

$3.00
Plus tax
Temptations
Tasty Chicken Flavour Adult Cat Treats
180 g, $1.67/100g
PC Optimum Offer

$3.00
Plus tax
Temptations
Seafood Medley Flavour Adult Cat Treats
180 g, $1.67/100g
PC Optimum Offer

$3.00
Plus tax
Temptations
Mix-Ups Chicken, Turkey & Beef Flavour Adult Cat Treats
180 g, $1.67/100g
PC Optimum Offer

$3.00
Plus tax
Temptations
Savoury Salmon Flavour Adult Cat Treats
180 g, $1.67/100g
PC Optimum Offer
$3.00
Plus tax
Temptations
Wacky Blasts Cat Treats, Cluckin’ Bacon Flavour
180 g, $1.67/100g
PC Optimum Offer

$3.00
Plus tax
Temptations
Tantalizing Turkey Flavour Adult Cat Treats
180 g, $1.67/100g
PC Optimum Offer
$3.00
Plus tax
Temptations
CREAMY PURRRR-ÉE Cat Treats, Chicken
48 g, $6.25/100g
PC Optimum Offer

$8.50
Plus tax
Temptations
Mix-Ups Chicken, Catnip & Cheddar Flavour Adult Cat Treats
454 g, $1.87/100g
PC Optimum Offer

$3.00
Plus tax
Temptations
Hearty Beef Flavour Adult Cat Treats
180 g, $1.67/100g
PC Optimum Offer

$8.50
Plus tax
Temptations
Cat Treats, Tasty Chicken Flavour
454 g, $1.87/100g
PC Optimum Offer

$3.00
Plus tax
Temptations
Tempting Tuna Flavour Adult Cat Treats
180 g, $1.67/100g
PC Optimum Offer
$3.00
Plus tax
Temptations
Wacky Blasts Cat Treats, Nautical 'Nip Flavour
180 g, $1.67/100g
PC Optimum Offer

$8.50
Plus tax
Temptations
Mix-Ups Chicken, Turkey & Beef Flavour Adult Cat Treats
454 g, $1.87/100g
PC Optimum Offer

$8.50
Plus tax
Temptations
Cat Treats, Seafood Medley Flavour
454 g, $1.87/100g
PC Optimum Offer
$15.00
Plus tax
Hartz
Squeeze Up Handheld Lickable Treat For Cats Variety Pack
280 g, $5.36/100g
PC Optimum Offer
$3.00
Plus tax
Temptations
CREAMY PURRRR-ÉE Cat Treats, Tuna
48 g, $6.25/100g
PC Optimum Offer

$3.00
Plus tax
Temptations
Creamy Dairy Flavour Adult Cat Treats
180 g, $1.67/100g
PC Optimum Offer

$3.00
Plus tax
Temptations
Mix-Ups Tuna, Shrimp & Salmon Flavour Adult Cat Treats
180 g, $1.67/100g
PC Optimum Offer
sale: $6.00, formerly: $7.00
SAVE $1.00
Plus tax
Purina
Friskies Party Mix Cat Treats Ocean Crunch with Real Ocean Whitefish
510 g, $1.18/100g
PC Optimum Offer
Low Stock
$3.00
Plus tax
Temptations
Lickable Spoons Tasty Chicken & Savoury Salmon Adult Cat Treats
40 g, $7.50/100g
PC Optimum Offer
$15.00
Plus tax
Hartz
Squeeze Up Handheld Lickable Treat For Cats Non Seafood Recipe Variety Pack
280 g, $5.36/100g
PC Optimum Offer
$2.75
Plus tax
Purina
Friskies Party Mix Cat Treats Ocean Crunch with Real Ocean Whitefish
170 g, $1.62/100g
PC Optimum Offer
$3.00
Plus tax
Temptations
CREAMY PURRRR-ÉE Cat Treats, Salmon
48 g, $6.25/100g
PC Optimum Offer

$3.00
Plus tax
Temptations
All Natural Free Range Chicken Flavour Adult Cat Treats
160 g, $1.88/100g
PC Optimum Offer
$3.00
Plus tax
Temptations
Lickable Spoons Savoury Salmon & Tempting Tuna Adult Cat Treats
40 g, $7.50/100g
PC Optimum Offer
$15.00
Plus tax
Hartz
Squeeze Up Hand Held Lickable Treat made with real catnip
280 g, $5.36/100g
PC Optimum Offer
sale: $6.00, formerly: $7.00
SAVE $1.00
Plus tax
Purina
Friskies Party Mix Cat Treats Original Crunch with Real Chicken
510 g, $1.18/100g
PC Optimum Offer

$8.50
Plus tax
Temptations
Tempting Tuna Flavour Adult Cat Treats
454 g, $1.87/100g
PC Optimum Offer
$2.75
Plus tax
Purina
Friskies Party Mix Cat Treats Gravy-licious Crunch Chicken and Gravy
170 g, $1.62/100g
PC Optimum Offer

$3.00
Plus tax
Temptations
Chicken & Dairy Flavour Cat Treats For Kitten
180 g, $1.67/100g
PC Optimum Offer
sale: $6.00, formerly: $7.00
SAVE $1.00
Plus tax
Purina
Friskies Party Mix Cat Treats Gravy-licious Crunch Chicken and Gravy
510 g, $1.18/100g
PC Optimum Offer
$2.79
Plus tax
BONKERS
Licky Tubes Chicken Flavoured Wet Cat Treats, 4 Pieces
48 g, $5.81/100g
PC Optimum Offer
$7.79
Plus tax
Greenies
Feline Adult Natural Dental Care Cat Treats, Chicken Flavour Mega Size
130 g, $5.99/100g
PC Optimum Offer

$8.50
Plus tax
Temptations
Hearty Beef Flavour Adult Cat Treats
454 g, $1.87/100g
PC Optimum Offer
$6.79
Plus tax
Purina
Friskies Lil' Lickables Cat Treats Tuna & Chicken Variety Pack 10 Count
141.75 g, $4.79/100g
PC Optimum Offer
$15.50
Plus tax
Hartz
Lickable Bisque Treats For Cats Pack Variety
12x40.0 g, $3.23/100g
PC Optimum Offer
Low Stock
$6.79
Plus tax
Purina
Friskies Lil' Lickables Cat Treats Tuna & Ocean Whitefish Variety Pack 10 Count
141.75 g, $4.79/100g
PC Optimum Offer
$2.75
Plus tax
Purina
Friskies Party Mix Cat Treats Original Crunch with Real Chicken
170 g, $1.62/100g
PC Optimum Offer
sale: $6.00, formerly: $7.00
SAVE $1.00
Plus tax
Purina
Friskies Party Mix Cat Treats Naturals Gourmet Crunch with Real Chicken
510 g, $1.18/100g
PC Optimum Offer
Low Stock
$22.00
Plus tax
Purina
Friskies Lil' Soups Cat Treats Greatest Hits Variety Pack 18 Count
612 g, $3.59/100g
PC Optimum Offer
$2.75
Plus tax
Purina
Friskies Party Mix Cat Treats Naturals Gourmet Crunch with Real Chicken
170 g, $1.62/100g
PC Optimum Offer
$15.00
Plus tax
Greenies
Feline Adult Natural Dental Care Cat Treats Catnip Flavour Value Size
276 g, $5.43/100g
PC Optimum Offer































































