Cat Treats
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$16.99
Plus tax
Subscribe & Earn
Whiskas
Treats For Cats Creamy Purrrr-Ée Value Size Variety Pack
288 g, $5.90/100g
PC Optimum Offer
$12.99
Plus tax
Purina
Friskies Lil' Lickables Cat Treats Best Sellers Variety Pack 20 Count
283.5 g, $4.58/100g
PC Optimum Offer
$15.50
Plus tax
Hartz
Gravy Lickable Gravy Treat For Cats Non Seafood Recipe Variety Pack
12x40.0 g, $3.23/100g
PC Optimum Offer
$11.49
Plus tax
Purina
Fancy Feast Savoury Purée Naturals Cat Treats Best Sellers Variety Pack 16 Count
160 g, $7.18/100g
PC Optimum Offer

$6.29
Plus tax
Prepared in Canada
Temptations
Tasty Chicken Flavour Adult Cat Treats
350 g, $1.80/100g
PC Optimum Offer
$20.00
Plus tax
Purina
Fancy Feast Savoury Purée Naturals Cat Treats Variety Pack 36 Count
360 g, $5.56/100g
PC Optimum Offer
$15.50
Plus tax
Hartz
Stew Lickable Stew Treats For Cats Non-Seafood Recipe 12 Pack Variety
12x40.0 g, $3.23/100g
PC Optimum Offer
Low Stock
$3.00
Plus tax
Subscribe & Earn
Whiskas
Catmilk Kitten & Cat Snack Drink Treats
200 ml, $1.50/100ml
PC Optimum Offer

$6.29
Plus tax
Prepared in Canada
Temptations
Tempting Seafood Medley Flavour Adult Cat Treats
350 g, $1.80/100g
PC Optimum Offer

























