Frozen Meals, Entrees & Sides
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $2.25, formerly: $2.88
SAVE $0.63
CAVENDISH FARMS
Classic Crinkle Cut Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $2.25, formerly: $2.88
SAVE $0.63
CAVENDISH FARMS
Classic Crispy Skin-On Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $2.25, formerly: $2.88
SAVE $0.63
CAVENDISH FARMS
Classic Straight Cut Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $2.25, formerly: $2.88
SAVE $0.63
CAVENDISH FARMS
Classic Shoestring Cut Fries
800 g, $0.28/100g

sale: $3.00, formerly: $4.99
SAVE $1.99
McCain
Tasti Taters, Tater Tots
800 g, $0.38/100g

sale: $3.00, formerly: $4.99
SAVE $1.99
McCain
Superfries 5 Minute Shoestring French Fries
650 g, $0.46/100g

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
McCain
Crinkle Cut French Fries
800 g, $0.38/100g

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
McCain
Straight Cut French Fries
800 g, $0.38/100g

sale: $3.00, formerly: $4.99
SAVE $1.99
McCain
Bistro Selects™ Savoury Wedges
650 g, $0.46/100g

sale: $13.50, formerly: $18.00
SAVE $4.50
President's Choice
Meat Lasagna
2.27 kg, $0.59/100g

sale: $3.00, formerly: $4.99
SAVE $1.99
McCain
Superfries Extra Crispy Spicy Straight Cut Fries
650 g, $0.46/100g

sale: $3.00, formerly: $4.99
SAVE $1.99
McCain
Superfries Extra Crispy Straight Cut Fries
650 g, $0.46/100g
sale: $3.00, formerly: $4.99
SAVE $1.99
McCain
Superfries Sweet Potato Plank Cut Fries
454 g, $0.66/100g

sale: $3.00, formerly: $4.99
SAVE $1.99
McCain
Superfries Crinkle Cut French Fries
650 g, $0.46/100g

sale: $3.00, formerly: $4.99
SAVE $1.99
McCain
Superfries Straight Cut French Fries
650 g, $0.46/100g





































































