Frozen Meals, Entrees & Sides
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $8.00, formerly: $9.00
SAVE $1.00
Sponsored
Daiya
Dairy Free Gluten Free Meatless Chicken, Bacon & Ranch Flatbread Pizza
331 g, $2.42/100g
sale: $4.48, formerly: $5.49
SAVE $1.01
Charoen Pokphand
Shrimp Wonton Soup With Noodles
258 g, $1.74/100g

sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
Prepared in Canada
Wong Wing
Vegetable Fried Rice
500 g, $0.01/1ea

sale: $15.00, formerly: $16.50
SAVE $1.50
Prepared in Canada
President's Choice
Shepherd's Pie
900 g, $1.67/100g



































































