Frozen Meals, Entrees & Sides
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.00, formerly: $4.99
SAVE $1.99
McCain
Bistro Selects™ Beer Battered Fries
624 g, $0.48/100g

sale: $13.50, formerly: $18.00
SAVE $4.50
President's Choice
Extra Cheesy, Mac & Cheese, Club Size
2 kg, $0.68/100g

sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
Wong Wing
General Tao Chicken
400 g, $1.50/100g

sale: $3.00, formerly: $4.99
SAVE $1.99
McCain
Flavours of the World Masala Fries
650 g, $0.46/100g
sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
President's Choice
Cauliflower Riced Ready Veggie
500 g, $0.90/100g
sale: $1.79, formerly: $2.00
SAVE $0.21
Michelina
Lil Chicken Nuggets With Mac & Cheese
212 g, $0.84/100g
sale: $3.00, formerly: $4.99
SAVE $1.99
McCain
Bistro Selects™ 9 Minute Savoury Frites
600 g, $0.50/100g

sale: $13.50, formerly: $18.00
SAVE $4.50
President's Choice
Vegetable Lasagna
2.27 kg, $0.59/100g

sale: $3.00, formerly: $4.99
SAVE $1.99
McCain
Flavours of the World Chili Garlic Potato Bites
550 g, $0.55/100g






































































