Frozen Meals, Entrees & Sides
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $1.79, formerly: $2.00
SAVE $0.21
Michelina
Fettuccine Alfredo with Chicken and Broccoli
227 g, $0.79/100g

sale: $3.00, formerly: $4.99
SAVE $1.99
Prepared in Canada
McCain
Superfries Extra Crispy Crinkle Cut Fries
650 g, $0.46/100g
sale: $3.00, formerly: $4.99
SAVE $1.99
McCain
Superfries Sweet Potato Crinkle Cut Fries
454 g, $0.66/100g

sale: $3.00, formerly: $4.99
SAVE $1.99
Prepared in Canada
McCain
Bistro Selects™ Super Crisps Straight Cut French Fries
650 g, $0.46/100g

































































