Filters
Baking Essentials
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.50, formerly: $6.49
SAVE $0.99
Hershey's
Chipits Reese'S Peanut Butter Baking Chips
270 g, $2.04/100g
sale: $5.50, formerly: $6.49
SAVE $0.99
Hershey's
Chipits White Creme Baking Chips
200 g, $2.75/100g

sale: $2.79, formerly: $3.49
SAVE $0.70
Lantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.28/100g

sale: $2.79, formerly: $3.49
SAVE $0.70
Lantic
Brilliant Yellow Sugar
1 kg, $0.28/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
President's Choice
The Decadent® Milk Chocolate Chips
270 g, $1.85/100g
sale: $5.50, formerly: $6.49
SAVE $0.99
Hershey's
Chipits Pure Semi-Sweet Chocolate Chips
270 g, $2.04/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
President's Choice
The Decadent Semi-Sweet Chocolate Chips
300 g, $1.67/100g

sale: $3.79, formerly: $4.00
SAVE $0.21
No Name
Unbleached All-Purpose Flour
2.5 kg, $0.15/100g
sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
President's Choice
The Decadent Semi-Sweet Mini Chocolate Chips
300 g, $1.67/100g

sale: $15.50, formerly: $18.88
SAVE $3.38
Robin Hood
Original All Purpose Flour
10 kg, $0.16/100g
sale: $5.50, formerly: $6.49
SAVE $0.99
Hershey's
Chipits Skor Toffee Bits Baking Candy
200 g, $2.75/100g
sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
President's Choice
The Decadent® Dark Chocolate Chips
226 g, $2.21/100g






































































