Filters
Baking Essentials
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
President's Choice
The Decadent® White Chocolate Chips
226 g, $2.21/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in Canada
President's Choice
The Decadent Semi-Sweet Chocolate Chunks
226 g, $2.21/100g
sale: $7.00, formerly: $7.49
SAVE $0.49
Kraft
100% Pure Semi-Sweet Chocolate Baking Bar
225 g, $3.11/100g

sale: $12.00, formerly: $12.50
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Robin Hood
Best For Bread Homestyle White Flour 5kg
5 kg, $0.24/100g
sale: $8.50, formerly: $9.50
SAVE $1.00
Subscribe & Earn
Bobs Red Mill
Chia Seeds Premium Whole Organic
340 g, $2.50/100g






























































