Filters
Baking Essentials
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.29, formerly: $4.49
SAVE $0.20
Prepared in Canada
Dr Oetker
Shirriff Lemon Pie Filling & Dessert Mix
328 g, $1.31/100g

sale: $10.00, formerly: $10.50
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Flourish
Protein Pancake & Waffle Mix Buttermilk
430 g, $2.33/100g
sale: $12.00, formerly: $13.50
SAVE $1.50
Bobs Red Mill
1 To 1 Gluten Free Baking Flour
1240 g, $0.97/100g






























































