Filters
Baking Essentials
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $10.00, formerly: $11.50
SAVE $1.50
Bobs Red Mill
Hemp Seed Hearts Hulled
227 g, $4.41/100g
Low Stock

sale: $7.00, formerly: $8.00
SAVE $1.00
Plus tax
Prepared in Canada
Elan
Matcha Almonds Organic
160 g, $4.38/100g
sale: $5.79, formerly: $6.29
SAVE $0.50
Twinkle Baker Decor
Golden Mix Sprinkles Twister
140 g, $4.14/100g
sale: $8.50, formerly: $9.49
SAVE $0.99
Wilton
6-Cell Rainbow Sprinkles Mix with Turning Lid, 167 g
168 g, $5.06/100g

sale: $17.00, formerly: $18.99
SAVE $1.99
Prepared in Canada
Organic Traditions
Organic Goji Berries
227 g, $7.49/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Plus tax
Prepared in Canada
Elan
Oh Mega Mix Organic
135 g, $2.59/100g
Low Stock
sale: $5.79, formerly: $6.29
SAVE $0.50
Twinkle Baker Decor
Twister Sprinkle Rainbow Mix
140 g, $4.14/100g






























































