Filters
Baking Essentials
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $7.00, formerly: $8.00
SAVE $1.00
Plus tax
Prepared in Canada
Elan
Chia Walnuts Organic
130 g, $5.38/100g
sale: $5.79, formerly: $6.29
SAVE $0.50
Twinkle Baker Decor
Sprinkles Twister Blue Mix
140 g, $4.14/100g

sale: $7.00, formerly: $8.00
SAVE $1.00
Plus tax
Prepared in Canada
Elan
Acai Blueberry Cashew Organic
150 g, $4.67/100g






























































