Filters
Baking Essentials
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.79, formerly: $4.00
SAVE $0.21
Prepared in Canada
No Name
Cake & Pastry Flour
2.5 kg, $0.15/100g
sale: $16.00, formerly: $17.00
SAVE $1.00
Plus tax
President's Choice
Dried Mango Slices
800 g, $2.00/100g

sale: $12.00, formerly: $12.50
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Five Roses
White All Purpose Flour
5 kg, $0.24/100g

sale: $10.00, formerly: $10.50
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Flourish
Protein Pancake & Waffle Mix Vanilla
430 g, $2.33/100g

sale: $10.00, formerly: $10.50
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Flourish
Protein Pancake & Waffle Mix, Blueberry
430 g, $2.33/100g
sale: $18.00, formerly: $20.00
SAVE $2.00
Prepared in Quebec
Cadbury
Dark Chocolate Chips
720 g, $2.50/100g

sale: $2.29, formerly: $2.79
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Dr Oetker
Shirriff Butterscotch Pie Filling & Dessert Mix
133 g, $1.72/100g
sale: $18.00, formerly: $20.00
SAVE $2.00
Prepared in Quebec
FREDDO
Milk Chocolate Chips
800 g, $2.25/100g






























































