Filters
Baking Essentials
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.79, formerly: $6.00
SAVE $0.21
ED Smith
Pie Filling Blueberry Raspberry Blackberry
540 ml, $1.07/100ml

sale: $9.50, formerly: $11.00
SAVE $1.50
Prepared in Canada
Organic Traditions
Cacao Nibs
227 g, $4.19/100g
sale: $5.50, formerly: $6.49
SAVE $0.99
Hershey's
Chipits Reese'S Peanut Butter Baking Chips
270 g, $2.04/100g

sale: $2.29, formerly: $2.79
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Dr Oetker
Shirriff Key Lime Pie Filling & Dessert Mix
164 g, $1.40/100g

sale: $12.00, formerly: $12.50
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Robin Hood
Best For Bread Whole Wheat Flour
5 kg, $0.24/100g






























































