Filters
Baking Essentials
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $2.29, formerly: $2.79
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Dr Oetker
Shirriff Lemon Light Pie Filling & Dessert Mix
105 g, $2.18/100g

sale: $2.29, formerly: $2.79
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Dr Oetker
Mousse Mix, Double Chocolate
120 g, $1.91/100g
Out of Stock

sale: $2.29, formerly: $2.79
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Dr Oetker
Dessert Mix, Crème Caramel
105 g, $2.18/100g
sale: $7.50, formerly: $8.49
SAVE $0.99
Bobs Red Mill
All-Purpose Flour Unbleached White
2.268 kg, $0.33/100g
sale: $24.00, formerly: $27.49
SAVE $3.49
Bobs Red Mill
Super Fine Almond Flour
907 g, $2.65/100g
Low Stock






























































