Cat Wet Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$2.69
Plus tax
Purina
Fancy Feast Gems Wet Cat Food Mousse Paté with Tuna 2 Count
114 g, $2.36/100g
PC Optimum Offer
$2.69
Plus tax
Purina
Fancy Feast Gems Wet Cat Food Mousse Paté with Salmon 2 Count
114 g, $2.36/100g
PC Optimum Offer
sale: $16.00, formerly: $17.50
SAVE $1.50
Plus tax
Purina
Fancy Feast Gems Wet Cat Food Mousse Paté Salmon & Tuna Collection Variety Pack
1125 g, $1.42/100g
PC Optimum Offer
$2.69
Plus tax
Purina
Fancy Feast Gems Wet Cat Food Mousse Paté with Beef 2 Count
114 g, $2.36/100g
PC Optimum Offer
$1.00
Plus tax
Purina
Friskies Pâté Wet Cat Food Salmon Dinner
156 g, $0.64/100g
PC Optimum Offer
sale: $16.00, formerly: $17.50
SAVE $1.50
Plus tax
Purina
Fancy Feast Gems Wet Cat Food Mousse Paté Chicken & Beef Collection Variety Pack
1125 g, $1.42/100g
PC Optimum Offer
Low Stock
$1.00
Plus tax
Purina
Friskies Pâté Wet Cat Food Chef's Dinner
156 g, $0.64/100g
PC Optimum Offer
$16.00
Plus tax
Purina
Fancy Feast Creamy Broths Cat Treats Collection Variety Pack 12 Count
480 g, $3.33/100g
PC Optimum Offer
Low Stock
$16.00
Plus tax
Purina
Fancy Feast Classic Broths Cat Treats Collection Variety Pack 12 Count
480 g, $3.33/100g
PC Optimum Offer
Low Stock
$0.90
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Tender Liver & Chicken Feast
85 g, $1.06/100g
PC Optimum Offer
$1.00
Plus tax
Purina
Friskies Shredded Wet Cat Food Turkey and Cheese Dinner in Gravy
156 g, $0.64/100g
PC Optimum Offer
$0.90
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Chicken Feast
85 g, $1.06/100g
PC Optimum Offer
$0.90
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Beef Flavour Feast
85 g, $1.06/100g
PC Optimum Offer
$1.00
Plus tax
Purina
Friskies Shredded Wet Cat Food Chicken and Salmon Dinner
156 g, $0.64/100g
PC Optimum Offer
$0.90
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Salmon Feast
85 g, $1.06/100g
PC Optimum Offer
$1.00
Plus tax
Purina
Friskies Tasty Treasures Wet Cat Food Chicken and Tuna in Sauce
156 g, $0.64/100g
PC Optimum Offer
$0.90
Plus tax
Purina
Fancy Feast Grilled Wet Cat Food Chicken Feast in Gravy
85 g, $1.06/100g
PC Optimum Offer
$1.00
Plus tax
Purina
Friskies Pâté Wet Cat Food Ocean Whitefish & Tuna Dinner
156 g, $0.64/100g
PC Optimum Offer
$0.90
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Ocean Whitefish & Tuna Feast
85 g, $1.06/100g
PC Optimum Offer
$1.50
Plus tax
Whiskas
Perfect Portions Salmon Paté Adult Wet Cat Food
75 g
PC Optimum Offer
$1.00
Plus tax
Purina
Friskies Extra Gravy Wet Cat Food Chicken in Savoury Gravy
156 g, $0.64/100g
PC Optimum Offer
$1.00
Plus tax
Purina
Friskies Shredded Wet Cat Food Ocean Whitefish and Tuna
156 g, $0.64/100g
PC Optimum Offer
$0.90
Plus tax
Purina
Fancy Feast Grilled Wet Cat Food Tuna Feast
85 g, $1.06/100g
PC Optimum Offer
$1.50
Plus tax
Whiskas
Perfect Portions Chicken Paté Adult Wet Cat Food
75 g
PC Optimum Offer
$0.90
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Cod, Sole & Shrimp Feast
85 g, $1.06/100g
PC Optimum Offer
$1.39
Plus tax
Purina
Fancy Feast Petites Wet Cat Food Seared Salmon Entrée in Gravy
79.4 g, $1.75/100g
PC Optimum Offer
$1.00
Plus tax
Purina
Friskies Extra Gravy Wet Cat Food Turkey in Savoury Gravy
156 g, $0.64/100g
PC Optimum Offer
$1.39
Plus tax
Purina
Fancy Feast Petites Wet Cat Food Ocean Whitefish Entrée in Gravy
79.4 g, $1.75/100g
PC Optimum Offer
$1.00
Plus tax
Purina
Friskies Extra Gravy Wet Cat Food Salmon in Savoury Gravy
156 g, $0.64/100g
PC Optimum Offer
$1.39
Plus tax
Purina
Fancy Feast Petites Wet Cat Food Grilled Chicken Entrée in Gravy
79.4 g, $1.75/100g
PC Optimum Offer
$0.90
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Salmon & Shrimp Feast
85 g, $1.06/100g
PC Optimum Offer
$0.90
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Turkey & Giblets Feast
85 g, $1.06/100g
PC Optimum Offer
$1.25
Plus tax
Purina
Friskies Glaz'd & Infuz'd Wet Cat Food with Gravy Glazed Chicken
156 g, $0.80/100g
PC Optimum Offer
$0.90
Plus tax
Purina
Fancy Feast Medleys Wet Cat Food Wild Salmon Primavera
85 g, $1.06/100g
PC Optimum Offer
sale: $9.79, formerly: $10.99
SAVE $1.20
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Deli Supper Variety Pack 12 Count
1.02 kg, $0.96/100g
PC Optimum Offer
$1.00
Plus tax
Purina
Friskies Indoor Wet Cat Food Chicken Dinner with Garden Greens pâté
156 g, $0.64/100g
PC Optimum Offer
$1.50
Plus tax
Whiskas
Perfect Portion Tuna Cuts in Gravy Entrée Wet Cat Food
75 g, $2.00/100g
PC Optimum Offer
sale: $9.79, formerly: $10.99
SAVE $1.20
Plus tax
Purina
Fancy Feast Medleys Wet Cat Food Primavera Collection Variety Pack 12 Count
12x85.0 g, $0.96/100g
PC Optimum Offer
$1.50
Plus tax
Whiskas
Perfect Portions Chicken Cuts in Gravy Adult Wet Cat Food
75 g, $2.00/100g
PC Optimum Offer
sale: $9.79, formerly: $10.99
SAVE $1.20
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pâté Wet Cat Food Seafood Supper Variety Pack 12C 12 Count
12x85.0 g, $0.96/100g
PC Optimum Offer
$0.90
Plus tax
Purina
Fancy Feast Gravy Lovers Wet Cat Food Chicken Feast in Gravy
85 g, $1.06/100g
PC Optimum Offer
sale: $9.79, formerly: $10.99
SAVE $1.20
Plus tax
Purina
Fancy Feast Grilled Wet Cat Food in Gravy Variety Pack Poultry & Fish 12 Count
12x85.0 g, $0.96/100g
PC Optimum Offer
$0.90
Plus tax
Purina
Fancy Feast Grilled Wet Cat Food Salmon Feast
85 g, $1.06/100g
PC Optimum Offer
sale: $9.79, formerly: $10.99
SAVE $1.20
Plus tax
Purina
Fancy Feast Gravy Lovers Wet Cat Food Variety Pack 12 Count
1.02 kg, $0.96/100g
PC Optimum Offer
sale: $9.79, formerly: $10.99
SAVE $1.20
Plus tax
Purina
Fancy Feast Medleys Wet Cat Food Florentine Collection Variety Pack 12 Count
12x85.0 g, $0.96/100g
PC Optimum Offer
$0.90
Plus tax
Purina
Fancy Feast Medleys Wet Cat Food White Meat Chicken Florentine
85 g, $1.06/100g
PC Optimum Offer
$29.00
Plus tax
Purina
Friskies Greatest Hits Wet Cat Food Assorted Variety Pack 32 Count
4.99 kg, $0.58/100g
PC Optimum Offer
$1.50
Plus tax
Whiskas
Perfect Portions Chicken Liver Paté Adult Wet Cat Food
75 g
PC Optimum Offer
$0.90
Plus tax
Whiskas
FAVOURITES Adult Wet Cat Food Cuts in Gravy Chicken Flavour
85 g, $1.06/100g
PC Optimum Offer





































































