Cat Wet Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$1.39
Plus tax
Purina
Fancy Feast Petites Wet Cat Food Roasted Turkey Entrée
79.4 g, $1.75/100g
PC Optimum Offer
$0.90
Plus tax
Purina
Fancy Feast Medleys Wet Cat Food White Meat Chicken Primavera
85 g, $1.06/100g
PC Optimum Offer
$1.50
Plus tax
Whiskas
Perfect Portions Beef Paté Adult Cat Wet Food
75 g
PC Optimum Offer
$1.50
Plus tax
Whiskas
Perfect Portions Salmon Cuts in Gravy Adult Wet Cat Food
75 g, $2.00/100g
PC Optimum Offer
$21.99
Plus tax
Purina
Friskies Pâté Wet Cat Food Ocean Delights Variety Pack 24 Count
3.74 kg, $0.59/100g
PC Optimum Offer
$0.90
Plus tax
Purina
Fancy Feast Grilled Wet Cat Food Turkey Feast in Gravy
85 g, $1.06/100g
PC Optimum Offer
$1.25
Plus tax
Purina
Friskies Glaz'd & Infuz'd Wet Cat Food with Gravy Glazed Shrimp
156 g, $0.80/100g
PC Optimum Offer
sale: $26.00, formerly: $30.00
SAVE $4.00
Plus tax
Whiskas
Chicken, Turkey, Salmon & Tuna Cuts in Gravy Multipack Wet Cat Food
1.8 kg, $1.44/100g
PC Optimum Offer
$0.90
Plus tax
Whiskas
FAVOURITES Adult Wet Cat Food Cuts in Gravy Salmon Flavour
85 g, $1.06/100g
PC Optimum Offer
sale: $15.00, formerly: $18.00
SAVE $3.00
Plus tax
Whiskas
Perfect Portions Whitefish, Tuna & Salmon Paté Multipack Adult Wet Cat Food
900 g
PC Optimum Offer
$1.50
Plus tax
Whiskas
Perfect Portions Turkey Paté Adult Wet Cat Food
75 g
PC Optimum Offer
$22.00
Plus tax
Purina
Fancy Feast Gravy Lovers Wet Cat Food Variety Pack 24 Count 24 Count
2.04 kg, $1.08/100g
PC Optimum Offer
$1.50
Plus tax
Whiskas
Perfect Portions Turkey Cuts in Gravy Adult Wet Cat Food
75 g, $2.00/100g
PC Optimum Offer
$0.90
Plus tax
Whiskas
Favourites Wet Food For Kitten Morsels In Gelled Gravy Salmon Pouch
85 g, $1.06/100g
PC Optimum Offer
sale: $9.79, formerly: $10.99
SAVE $1.20
Plus tax
Purina
Fancy Feast Kitten Wet Kitten Food Variety Pack 12 Count
1.02 kg, $0.96/100g
PC Optimum Offer
$0.90
Plus tax
Whiskas
FAVOURITES Adult Wet Cat Food Cuts in Gravy Tuna Flavour
85 g, $1.06/100g
PC Optimum Offer
$2.69
Plus tax
Purina
Fancy Feast Gems Wet Cat Food Mousse Paté with Tuna 2 Count
114 g, $2.36/100g
PC Optimum Offer
$29.00
Plus tax
Purina
Friskies Shredded Wet Cat Food Poultry and Fish Combo Variety Pack 32 Count
4.99 kg, $0.58/100g
PC Optimum Offer
$0.90
Plus tax
Whiskas
FAVOURITES Adult Wet Cat Food Cuts in Gravy White Fish Flavour
85 g, $1.06/100g
PC Optimum Offer
$0.90
Plus tax
Whiskas
FAVOURITES Adult Wet Cat Food Morsels in Gelled Gravy Chicken & Turkey Flavour
85 g, $1.06/100g
PC Optimum Offer
sale: $15.00, formerly: $18.00
SAVE $3.00
Plus tax
Whiskas
Perfect Portions Cuts In Gravy Chicken & Salmon Multipack Adult Wet Cat Food
900 g, $1.67/100g
PC Optimum Offer
$1.29
Plus tax
President's Choice
Nutrition First Salmon, Chicken, and Vegetable Dinner in Gravy Premium Cat Food
85 g, $1.52/100g
PC Optimum Offer
$22.00
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pâté Wet Cat Food Seafood Supper Variety Pack 24C 24 Count
2.04 kg, $1.08/100g
PC Optimum Offer
$1.79
Plus tax
Sheba
Bistro Perfect Portions Adult Wet Cat Food Cuts in Gravy, Salmon in Cream Sauce
75 g, $2.39/100g
PC Optimum Offer
sale: $26.00, formerly: $30.00
SAVE $4.00
Plus tax
Whiskas
Perfect Portions 24 Variety Pack Adult Wet Cat Food
1.8 kg
PC Optimum Offer
$22.00
Plus tax
Purina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Assorted Variety Pack 24 Count
2.04 kg, $1.08/100g
PC Optimum Offer
sale: $9.79, formerly: $10.99
SAVE $1.20
Plus tax
Purina
Fancy Feast Cheddar Delights Wet Cat Food Variety Pack 12 Count
1.02 kg, $0.96/100g
PC Optimum Offer
$22.00
Plus tax
Purina
Fancy Feast Grilled Wet Cat Food in Gravy Variety Pack Poultry & Fish 24 Count
2.04 kg, $1.08/100g
PC Optimum Offer
$21.99
Plus tax
Purina
Friskies Gravy Pleasers Wet Cat Food Chicken Flavours Variety Pack 24 Count
3.744 kg, $0.59/100g
PC Optimum Offer
sale: $15.00, formerly: $18.00
SAVE $3.00
Plus tax
Whiskas
Perfect Portions Meaty Selections Paté Multipack Adult Wet Cat Food
900 g
PC Optimum Offer
sale: $9.79, formerly: $10.99
SAVE $1.20
Plus tax
Purina
Fancy Feast Poultry Pleaser Wet Cat Food Variety Pack 12 Count
12x85.0 g, $0.96/100g
PC Optimum Offer
$1.29
Plus tax
President's Choice
Nutrition First Duck, Chicken, and Vegetable Dinner in Gravy Premium Cat Food
85 g, $1.52/100g
PC Optimum Offer
$1.29
Plus tax
President's Choice
Nutrition First Chicken and Vegetable Dinner Paté Premium Cat Food
85 g, $1.52/100g
PC Optimum Offer
$1.50
Plus tax
Whiskas
Cat Food, Premium Food For Kittens Chicken Entrée
75 g, $2.00/100g
PC Optimum Offer
$21.99
Plus tax
Purina
Friskies Seafood & Chicken Lovers Wet Cat Food Variety Pack 24 Count
3.744 kg, $0.59/100g
PC Optimum Offer
$2.69
Plus tax
Purina
Fancy Feast Gems Wet Cat Food Mousse Paté with Salmon 2 Count
114 g, $2.36/100g
PC Optimum Offer
$1.29
Plus tax
President's Choice
Nutrition First Chicken and Vegetable Stew Premium Cat Food
85 g, $1.52/100g
PC Optimum Offer
sale: $15.00, formerly: $18.00
SAVE $3.00
Plus tax
Whiskas
Perfect Portion Chicken & Tuna Cuts In Gravy Multipack Wet Cat Food
900 g, $1.67/100g
PC Optimum Offer
$21.99
Plus tax
Purina
Friskies Tasty Treasures Wet Cat Food Poultry and Fish Combo Variety Pack
3.74 kg, $0.59/100g
PC Optimum Offer
$14.00
Plus tax
Purina
Fancy Feast Petites Wet Cat Food in Gravy Collection Variety Pack 2 Flavours
12x79.4 g, $1.47/100g
PC Optimum Offer
$29.00
Plus tax
Purina
Friskies Poultry Wet Cat Food Variety Pack 32 Count
4.99 kg, $0.58/100g
PC Optimum Offer
$2.69
Plus tax
Purina
Fancy Feast Gems Wet Cat Food Mousse Paté with Beef 2 Count
114 g, $2.36/100g
PC Optimum Offer
$18.00
Plus tax
Whiskas
Meaty Selections Paté Multipack Wet Cat Food
1.2 kg
PC Optimum Offer






























































