Cat Wet Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$21.99
Plus tax
Purina
Friskies Chicken Lovers Wet Cat Food Variety Pack 24 Count
3.74 kg, $0.59/100g
PC Optimum Offer
sale: $16.00, formerly: $17.50
SAVE $1.50
Plus tax
Purina
Fancy Feast Gems Wet Cat Food Mousse Paté Chicken & Beef Collection Variety Pack
1125 g, $1.42/100g
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $16.00, formerly: $17.50
SAVE $1.50
Plus tax
Purina
Fancy Feast Gems Wet Cat Food Mousse Paté Salmon & Tuna Collection Variety Pack
1125 g, $1.42/100g
PC Optimum Offer
$18.00
Plus tax
Whiskas
Seafood Selections Paté Multipack Adult Wet Cat Food
1.2 kg, $1.50/100g
PC Optimum Offer
$21.00
Plus tax
Iams
Perfect Portions Cat Wet Food Adult Grain Free Chicken & Salmon Paté Multipack
900 g, $2.33/100g
PC Optimum Offer
$16.00
Plus tax
Purina
Fancy Feast Classic Broths Cat Treats Collection Variety Pack 12 Count
480 g, $3.33/100g
PC Optimum Offer
Low Stock
$29.00
Plus tax
Purina
Friskies Turkey Experience Wet Cat Food Variety Pack 32 Count
4.99 kg, $0.58/100g
PC Optimum Offer
$21.99
Plus tax
Purina
Friskies Glaz'd & Infuz'd Wet Cat Food Variety Pack 24 Count
3744 g, $0.59/100g
PC Optimum Offer
$16.00
Plus tax
Purina
Fancy Feast Creamy Broths Cat Treats Collection Variety Pack 12 Count
480 g, $3.33/100g
PC Optimum Offer
Low Stock
$21.99
Plus tax
Purina
Friskies Fully Load'd Wet Cat Food Variety Pack 24 Count
3.74 kg, $0.59/100g
PC Optimum Offer
$21.00
Plus tax
Iams
Perfect Portions Cat Wet Food Adult Grain Free Chicken & Tuna Paté Multipack
900 g, $2.33/100g
PC Optimum Offer
$1.29
Plus tax
President's Choice
Nutrition First Chicken, Beef, and Vegetable Stew Premium Cat Food
85 g, $1.52/100g
PC Optimum Offer






























