Dog Dry Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

$35.00
Plus tax
President's Choice
Nutrition First Oral Care Premium Adult Dry Dog Food
7 kg, $0.50/100g
PC Optimum Offer
Low Stock
$26.99
Plus tax
Pedigree
Dog Food, Dry Food For Puppy With Chicken, Rice & Vegetable Flavour
6350 g, $0.43/100g
PC Optimum Offer
Low Stock
$61.50
Plus tax
Iams
Advanced Health Super Premium Dog Food Skin & Coat Chicken & Salmon Recipe Adult 1+
12.25 kg, $0.50/100g
PC Optimum Offer
Low Stock
$2.49
Plus tax
Nature's Recipe
Dog Food Chicken & Venison Recipe In Broth
78 g, $3.19/100g
PC Optimum Offer
$54.99
Plus tax
Nature's Recipe
Natural Dog Food Adult Dog Chicken, Sweet Potato & Pumpkin Recipe
5.4 kg, $1.02/100g
PC Optimum Offer
Low Stock
$30.00
Plus tax
President's Choice
Nutrition First Digestive Care Premium Adult Dry Dog Food
7 kg, $0.43/100g
PC Optimum Offer
$30.00
Plus tax
President's Choice
Nutrition First Mobility Care Premium Adult Dry Dog Food
7 kg, $0.43/100g
PC Optimum Offer
$47.00
Plus tax
Purina
Beneful Originals Dry Dog Food Real Beef
12.7 kg, $0.37/100g
PC Optimum Offer
Low Stock
$14.00
Plus tax
Nature's Recipe
Natural Dog Food Adult Dog Chicken, Barley & Brown Rice Recipe
1.8 kg, $0.78/100g
PC Optimum Offer
$61.50
Plus tax
Iams
Large Breed Puppy Chicken & Whole Grains Dry Dog Food
13.8 kg, $0.45/100g
PC Optimum Offer
Low Stock

$26.50
Plus tax
President's Choice
Dog Food, Adult Dry Lean Chicken & Barley Recipe
7 kg, $0.38/100g
PC Optimum Offer
Low Stock
$14.50
Plus tax
Nature's Recipe
Natural Dog Food Adult Dog Lamb, Barley & Brown Rice Recipe
1.8 kg, $0.81/100g
PC Optimum Offer
Low Stock
$33.00
Plus tax
Iams
Proactive Health Puppy Chicken & Whole Grains Recipe Dry Dog Food
6.804 kg, $0.49/100g
PC Optimum Offer
Low Stock

$5.29
Plus tax
Cesar
Double Delights Dog Treats For Small Adult Dogs Chicken Flavour
150 g, $3.53/100g
PC Optimum Offer





























