Filters
Frozen Meat & Seafood
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

$11.00 Member Price
, formerly: $12.00 Non-Members
Prepared in Canada
High Liner
Pan Sear Selects Roasted Garlic & Herbs Haddock
500 g, $2.40/100g

$11.00 Member Price
, formerly: $12.00 Non-Members
Prepared in Canada
High Liner
Pan Sear Selects Lemon Pepper Sole
540 g, $2.22/100g

$11.00 Member Price
, formerly: $12.00 Non-Members
Prepared in Canada
High Liner
Pan-Sear Selects Traditional Haddock Fillets
500 g, $2.40/100g

sale: $10.00, formerly: $11.99
SAVE $1.99
Prepared in Canada
No Name
Fully Cooked Beef Meatballs
680 g, $1.47/100g
sale: $10.00, formerly: $13.00
SAVE $3.00
Seaquest
Pacific White Shrimp Cooked, Club Size
680 g, $1.47/100g

sale: $10.00, formerly: $11.99
SAVE $1.99
Prepared in Canada
No Name
Fully Cooked Italian Meatballs
680 g, $1.47/100g




































































