Filters
Frozen Meat & Seafood
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.79, formerly: $4.50
SAVE $0.71
Prepared in Canada
PECHE DU JOUR
Seafood Gratin
150 g, $2.53/100g

$11.00 Member Price
, formerly: $12.00 Non-Members
Prepared in Canada
High Liner
Signature Cuts Beer Battered Haddock
425 g, $2.82/100g

sale: $3.79, formerly: $4.50
SAVE $0.71
Prepared in Canada
PECHE DU JOUR
Seafood Gratin with Potatoes
150 g, $2.53/100g

about $35.13
Prepared in Canada
President's Choice
Butter-Infused Frozen Young Turkey 5-7 KG
$6.61/1kg $3.00/1lb
Out of Stock

$11.00 Member Price
, formerly: $12.00 Non-Members
Prepared in Canada
High Liner
Signature Cuts Crispy Breaded Cod Fillets
515 g, $2.33/100g






























































