Filters
Frozen Meat & Seafood
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

$11.00 Member Price
, formerly: $12.00 Non-Members
Prepared in Canada
High Liner
Signature Cuts English Style Haddock
425 g, $2.82/100g

$11.00 Member Price
, formerly: $12.00 Non-Members
Prepared in Canada
High Liner
Signature Cuts Crispy Breaded Haddock
425 g, $2.82/100g

sale: $9.99, formerly: $10.99
SAVE $1.00
Prepared in Canada
Lous
Tender Slow Roasted Pork Back Ribs Fully Cooked In Barbecue Sauce
600 g, $1.67/100g

$11.00 Member Price
, formerly: $12.00 Non-Members
Prepared in Canada
High Liner
Pan Sear Selects Savoury Herb Cod
540 g, $2.22/100g

sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Butterball
Homestyle Stuffing
900 g, $0.72/100g






























































