Pantry
Pantry
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
60-85% Off with 20 Stamps
Collect 20 stamps and get 60- 85% off 1 item from the ZWILLING knife collection.
Subscribe and earn on pantry staples
Subscribe and earn 10% back in PC Optimum points on every order.
sale: $8.99, formerly: $9.50
SAVE $0.51
Subscribe & EarnBragg
Organic Apple Cider Vinegar
946 ml, $0.95/100ml
sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Subscribe & EarnAmys
Organic Soup, Vegetable Barley
398 ml, $1.26/100ml
sale: $6.50, formerly: $7.00
SAVE $0.50
Subscribe & EarnExplore Cuisine
Organic Red Lentil Penne
227 g, $2.86/100g
sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Subscribe & EarnAmys
Organic Soup, Fire Roasted Southwestern Vegetable
398 ml, $1.26/100ml
Honey, Syrups & Spreads

sale: $5.97, formerly: $6.29
SAVE $0.32
Prepared in CanadaKraft
Only Peanuts All Natural Smooth Peanut Butter
750 g, $0.80/100g

sale: $5.97, formerly: $6.29
SAVE $0.32
Prepared in CanadaKraft
Smooth Light Peanut Butter
1 kg, $0.60/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaNutella
Hazelnut Spread with Cocoa for Breakfast,
375 g, $1.33/100g

sale: $5.97, formerly: $6.29
SAVE $0.32
Prepared in CanadaKraft
Only Peanuts All Natural Crunchy Peanut Butter
750 g, $0.80/100g

sale: $5.97, formerly: $6.29
SAVE $0.32
Prepared in CanadaKraft
Only Peanuts All Natural Peanut Butter with Sea Salt
750 g, $0.80/100g

sale: $5.97, formerly: $6.29
SAVE $0.32
Prepared in CanadaKraft
Extra Creamy Peanut Butter
1 kg, $0.60/100g

sale: $6.79, formerly: $7.49
SAVE $0.70
Prepared in CanadaKraft
Hazelnut Spread With Cocoa
725 g, $0.94/100g
































































































