Cookies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Chocolate Chip Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Banana Bread Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Birthday Cake Cookies
168 g, $1.79/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Brownie Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Rainbow Chip Cookies
210 g, $1.43/100g

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Dare
Maxi Fruits Strawberry Cookies
280 g, $0.71/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Molasses Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Scare Paws Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Cinnamon Bun Cookies
168 g, $1.79/100g





































































