Cookies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Baked Apple Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Active Blueberry Muffin
175 g, $1.71/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Veggies + Fruits Strawberry & Yogurt Cookies
168 g, $1.79/100g

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Dare
Maxi Fruits Raspberry Cookies
280 g, $0.71/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Sandwich Cookies Chocolate
168 g, $1.79/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Soft Cookies Active Double Chocolate
175 g, $1.71/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Chocolate Cake Cookies
168 g, $1.79/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Minis Oatmeal Chocolate Chip Cookies
186 g, $1.61/100g

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Dare
Maxi Fruits Date Cookies
280 g, $0.71/100g



































































