Cookies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Dare
Normandie Shortbread Cookies
280 g, $0.71/100g

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Dare
Normandie Fingers Cookies
280 g, $0.71/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the Month
Dare
Bear Paws Maple Cookies
210 g, $1.43/100g

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Dare
Meteo Strawberry Cookies
280 g, $0.71/100g
sale: $4.00, formerly: $5.79
SAVE $1.79
President's Choice
Chocolate Hazelnut Flavour Rolled Wafers
400 g, $1.00/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the Month
Dare
Bear Paws Veggies + Fruits Mixed Berry & Yogurt Cookies
168 g, $1.79/100g

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Dare
Normandie Graham Cookies
280 g, $0.71/100g






























































