
Local products
Savor the delights of Quebec with a ton of local products at low prices.
Proud to be a Canadian company.
We’ve heard you! We know many customers are looking to find their favourite Canadian food products more easily. To help, we’ve added the “Prepared in Canada” badge online & Maple leaf symbol at-shelf in store on certain food products. This means the food product was “Prepared in Canada”, with domestic and/or imported ingredients.

$6.79
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
12x355.0 ml, $1.91/100ml
sale: $7.00, formerly: $7.79
SAVE $0.79
Yoplait
16x100.0 g, $0.44/100g
Low Stock

sale: $20.00, formerly: $22.00
SAVE $2.00
Kicking Horse
454 g, $4.41/100g

sale: $5.97, formerly: $6.50
SAVE $0.53
Cracker Barrel
400 g, $1.49/100g
1,500 PC Optimum Points

sale: $19.99, formerly: $22.99
SAVE $3.00
President's Choice
30 ea, $0.67/1ea

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Farmer's Market
390 g, $1.28/100g
sale: $2.50, formerly: $3.29
SAVE $0.79
Natura
3x200.0 ml, $0.42/100ml
sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
VH
341 ml, $0.88/100ml

sale: $6.95, formerly: $12.00
SAVE $5.05
St Hubert
680 g, $1.02/100g
Out of Stock

sale: $3.25, formerly: $3.50
SAVE $0.25
Plus tax, eco fees apply
BFit
460 ml, $0.71/100ml

$14.00
Plus tax
President's Choice
2 kg, $0.70/100g
PC Optimum Offer

sale: $9.00, formerly: $9.50
SAVE $0.50
Plus tax
Palmolive
4.27 l, $0.21/100ml
sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
VH
341 ml, $0.88/100ml
Out of Stock