Filters
Deli Meat
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.00, formerly: $8.49
SAVE $2.49
Fantino & Mondello
Original Thin-Sliced Salametti
175 g, $3.43/100g
sale: $6.00, formerly: $8.49
SAVE $2.49
Fantino & Mondello
Sliced Salami Charcuterie Meat Trio
100 g, $6.00/100g
sale: $6.00, formerly: $8.49
SAVE $2.49
Fantino & Mondello
Diced Original Cooked Pancetta
125 g, $4.80/100g

sale: $6.50, formerly: $8.49
SAVE $1.99
Maple Leaf
Natural Selections Sliced Deli Turkey Breast, Oven Roasted
175 g, $37.14/1kg $3.71/100g
sale: $6.00, formerly: $8.49
SAVE $2.49
Fantino & Mondello
Sliced Dry Pepperoni
200 g, $3.00/100g

sale: $6.50, formerly: $8.49
SAVE $1.99
Maple Leaf
Natural Selections Sliced Black Forest Deli Ham, Smoked
175 g, $37.14/1kg $3.71/100g
sale: $6.00, formerly: $8.49
SAVE $2.49
Fantino & Mondello
Vino Rosso Sliced Dry Salami
125 g, $4.80/100g
Low Stock

sale: $12.00, formerly: $14.00
SAVE $2.00
Roma
La Pizzeria Pepperoni Mild Sliced
900 g, $1.33/100g

sale: $6.50, formerly: $8.49
SAVE $1.99
Maple Leaf
Natural Selections Shaved Deli Turkey Breast, Hickory Smoked
175 g, $37.14/1kg $3.71/100g
Out of Stock

sale: $6.50, formerly: $8.49
SAVE $1.99
Maple Leaf
Natural Selections Sliced Deli Chicken Breast, Oven Roasted
175 g, $37.14/1kg $3.71/100g

sale: $6.50, formerly: $8.49
SAVE $1.99
Maple Leaf
Natural Selections Sliced Baked Honey Deli Ham
175 g, $37.14/1kg $3.71/100g
Out of Stock

sale: $11.50, formerly: $14.99
SAVE $3.49
Maple Leaf
Natural Selections Shaved Black Forest Deli Ham, Smoked, Family Size
400 g, $28.75/1kg $2.88/100g
Out of Stock

sale: $2.00, formerly: $3.79
SAVE $1.79
La Belle Bretagne
Glazed Countrystyle Pâté, Old Style
150 g, $1.33/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Royal
Regular Bologna Slices
375 g, $0.93/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Royal
Cooked Chopped Ham Slices
300 g, $1.17/100g
Out of Stock

sale: $6.50, formerly: $8.49
SAVE $1.99
Maple Leaf
Natural Selections Sliced Deli Ham, Baked
175 g, $37.14/1kg $3.71/100g
Out of Stock

sale: $2.00, formerly: $3.79
SAVE $1.79
La Belle Bretagne
Glazed Countrystyle Pâté, Fine Herbs
150 g, $1.33/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Royal
Black Forest Smoked Ham Slices
175 g, $2.00/100g

sale: $2.00, formerly: $3.79
SAVE $1.79
La Belle Bretagne
Country Style Peppercorn Pate
150 g, $1.33/100g

sale: $11.50, formerly: $14.99
SAVE $3.49
Maple Leaf
Natural Selections Shaved Turkey Breast, Oven Roasted, Family Size.
375 g, $30.67/1kg $3.07/100g

sale: $2.00, formerly: $3.79
SAVE $1.79
La Belle Bretagne
Glazed Countrystyle Pâté, Cognac
150 g, $1.33/100g

sale: $4.00, formerly: $5.88
SAVE $1.88
Lafleur
Regular Chunk Bologna
675 g, $0.59/100g

sale: $2.00, formerly: $3.79
SAVE $1.79
La Belle Bretagne
Liver Pâté with Garlic
150 g, $1.33/100g

sale: $2.00, formerly: $3.79
SAVE $1.79
La Belle Bretagne
Glazed Liver Pâté
150 g, $1.33/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Royal
Montreal-Style Smoked Meat
175 g, $2.00/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Royal
Old-Fashioned Smoked Ham Slices
175 g, $2.00/100g






































































