Filters
Deli Meat
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $11.50, formerly: $14.99
SAVE $3.49
Prepared in Canada
Maple Leaf
Natural Selections Shaved Deli Chicken Breast, Oven Roasted, Family Size
375 g, $30.67/1kg $3.07/100g
Low Stock

sale: $5.00, formerly: $6.99
SAVE $1.99
Prepared in Canada
Gaspesien
Cooked Ham
200 g, $25.00/1kg $2.50/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Royal
Oven Roasted Chicken Breast Slices
175 g, $2.00/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Royal
Smoked Chicken Breast Slices
175 g, $2.00/100g

sale: $6.00, formerly: $8.49
SAVE $2.49
Prepared in Canada
Fantino & Mondello
Diced Original Cooked Pancetta
125 g, $4.80/100g

sale: $6.00, formerly: $8.49
SAVE $2.49
Prepared in Canada
Fantino & Mondello
Sliced Salami Charcuterie Meat Trio
100 g, $6.00/100g

sale: $6.00, formerly: $8.49
SAVE $2.49
Prepared in Canada
Fantino & Mondello
Sliced Dry Pepperoni
200 g, $3.00/100g

sale: $6.00, formerly: $8.49
SAVE $2.49
Prepared in Canada
Fantino & Mondello
Chorizo, Salami and Prosciutto Charcuterie Trio
100 g, $6.00/100g
































































