Filters
Deli Meat
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
sale: $6.00, formerly: $8.49
SAVE $2.49
Fantino & Mondello
Chorizo, Salami and Prosciutto Charcuterie Trio
100 g, $6.00/100g

sale: $6.50, formerly: $8.49
SAVE $1.99
Maple Leaf
Natural Selections Shaved Deli Ham, Italian Style
175 g, $37.14/1kg $3.71/100g
Out of Stock

sale: $4.00, formerly: $8.00
SAVE $4.00
Mastro
Salami with Prosciutto
125 g, $3.20/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Royal
Mock Chicken Meat Loaf Slices
300 g, $1.17/100g

sale: $4.00, formerly: $6.50
SAVE $2.50
San Daniele
Prosciutto, Smoked
100 g, $4.00/100g

sale: $4.00, formerly: $8.00
SAVE $4.00
Mastro
Calabrese Salami, Hot
125 g, $3.20/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Royal
Smoked Turkey Breast Slices
175 g, $2.00/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Royal
Oven Roasted Turkey Breast Slices
175 g, $2.00/100g

sale: $12.00, formerly: $14.00
SAVE $2.00
Roma
La Pizzeria Pepperoni Hot Sliced
900 g, $1.33/100g
Low Stock

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Royal
Cooked Turkey Breast Slices
175 g, $2.00/100g
Out of Stock

sale: $5.00, formerly: $6.99
SAVE $1.99
Gaspesien
Cooked White Ham
175 g, $28.57/1kg $2.86/100g



































































