Filters
Deli Meat
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.00, formerly: $6.50
SAVE $1.50
Prepared in Canada
Gaspesien
Super Premium Bologna
200 g, $25.00/1kg $2.50/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Royal
Rotisserie-Style Chicken Slices
175 g, $2.00/100g

sale: $6.00, formerly: $8.49
SAVE $2.49
Prepared in Canada
Fantino & Mondello
Original Thin-Sliced Salametti
175 g, $3.43/100g

sale: $6.00, formerly: $8.49
SAVE $2.49
Prepared in Canada
Fantino & Mondello
Vino Rosso Sliced Dry Salami
125 g, $4.80/100g

sale: $6.00, formerly: $8.49
SAVE $2.49
Prepared in Canada
Fantino & Mondello
Pepe Nero Sliced Capicollo
100 g, $6.00/100g
Out of Stock

sale: $6.00, formerly: $8.49
SAVE $2.49
Prepared in Canada
Fantino & Mondello
Sliced Cup N Crisp Dry Pepperoni
175 g, $3.43/100g
Out of Stock
































































