Meat
Meat
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Chicken & Turkey
sale: about $5.83, formerly: $8.75
SAVE $2.92
Chicken Leg (Back Attached), Club Pack
$4.39/1kg $1.99/1lb

sale: $6.00, formerly: $10.00
SAVE $4.00
Prepared in CanadaMaple Leaf
Chicken Drumsticks, Raised on Canadian Farms
872 g, $0.69/100g
Beef

sale: about $12.04, formerly: $19.46
SAVE $7.42
Prepared in CanadaButcher's Choice
Lean Ground Beef, Club Pack
$11.99/1kg $5.44/1lb

sale: $10.00, formerly: $11.99
SAVE $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Fully Cooked Beef Meatballs
680 g, $1.47/100g

sale: $10.00, formerly: $11.99
SAVE $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Fully Cooked Italian Meatballs
680 g, $1.47/100g

sale: about $26.87, formerly: $28.66
SAVE $1.79
Prepared in CanadaBlade Roast, Boneless
$33.05/1kg $15.00/1lb
















































































































